RTU Absolventu asociācijas kopsapulcē ievēlēta jaunā valde

Ceturtdien, 2. martā notika ikgadējā RTU Absolventu asociācijas biedru kopsapulce, birokrātiski nozīmīgākais pasākums asociācijas dzīvē. Kopsapulces norisi ar iedvesmojošu uzrunu atklāja RTU rektors Leonīds Ribickis, kā centrālo notikumu augstskolas dzīvē 2017. gadā minot RTU 155 gadu jubilejas atzīmēšanu.

Kopsapulces laikā klātesošie biedri tika iepazīstināti ar 2016. gada pārskatu, kā arī pirmie varēja uzzināt 2017. gada ieceres, no kurām lielākā ir RTU Lielā izlaiduma un RTU Absolventu salidojuma organizēšana.

Pēc budžeta apstiprināšanas tika ievēlēta jaunā valde (alfabētiskā secībā): Oskars Bormanis, Inita Indrāne, Kārlis Kamradzis, Pēteris Līdacis, Andris Luriņš, Alvis Sokolovs, Reinis Sparāns, Edgars Šturcs un Zane Zelča.

RTU Absolventu asociācijas biroja komanda saka lielu paldies gan iepriekšējam valdes sastāvam, gan visiem asociācijas biedriem. Lepojamies ar aktīviem, talantīgiem, uzticamiem un asociācijas darbā ieinteresētiem RTU absolventiem! Kopīgi ar jauno valdes sastāvu arī turpmāko gadu kopā tiks strādāts pie RTU Absolventu asociācijas darbības uzlabošanas.

  • Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) rektora Leonīda Ribicka uzruna RTU Absolventu asociācijas kopsapulces dalībniekiem

    Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) rektora Leonīda Ribicka uzruna RTU Absolventu asociācijas kopsapulces dalībniekiem

  • Rīgas Tehniskās universitātes Absolventu asociācijas valdes priekšsēdētājs Kārlis Kamradzis

    Rīgas Tehniskās universitātes Absolventu asociācijas valdes priekšsēdētājs Kārlis Kamradzis

  • Rīgas Tehniskās universitātes Absolventu asociācijas izpilddirektore Anita Straujuma

    Rīgas Tehniskās universitātes Absolventu asociācijas izpilddirektore Anita Straujuma