RTU Absolventu asociācijas kopsapulcē ievēlēts jaunais valdes sastāvs

2020. gada 27. februārī notika Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Absolventu asociācijas (AA) ikgadējā biedru kopsapulce, kuras laikā biedri apstiprināja dažādus asociācijas jautājumus, tostarp lēma par biedrības statūtu izmaiņām un ievēlēja jauno valdes sastāvu.

RTU AA kopsapulces balsojumā par biedrības valdes locekļiem kļuva: Armands Sīlītis, Laura Lībiete, Arnis Resnis, Evita Štrausa, Pēteris Līdacis, Baiba Beķere un Enno Ence (fotogrāfijā — no kreisās uz labo pusi), kā arī Kristens Raščevskis un Inita Indrāne, kuri kopsapulcē nevarēja piedalīties klātienē.

«Katrs jauns biedrības valdes sastāvs nes pārmaiņas — spilgtas pārmaiņas, kas rezultējas labi paveiktos darbos. Lai arī uzdevumu mums netrūkst, netrūkst arī radošuma un iedvesmas, lai tos kopīgiem spēkiem īstenotu,» pauž RTU AA izpilddirektore Ieva Ķuze.

Līdztekus valdes pārvēlēšanām kopsapulcē, kas norisinājās RTU Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes (MTAF) ēkā, klātesošie asociācijas biedri tika iepazīstināti ar 2019. gada budžeta pārskatu, 2020. gadā prognozēto biedrības budžeta izpildi, kā arī uzzināja informāciju par biedrības veiktajām un plānotajām aktivitātēm. Tostarp AA biedri balsoja par biedrības statūtu maiņu, saskaņā ar kuriem turpmāk valde tiks ievēlēta uz diviem gadiem.

Kopsapulces noslēgumā RTU MTAF pārstāvji Jānis Lungevičs un Juris Kreicbergs iepazīstināja pasākuma dalībniekus ar pagājušajā gadā atklātās fakultātes jaunās ēkas un līdzās esošās Laboratoriju mājas telpām un aprīkojumu.