Kļūsti par RTU Absolventu asociācijas (AA) pamata biedru bez maksas,

reģistrējoties RTU absolventu digitālajā platformā

«RTUconnect»

un atzīmējot savā profilā «Vēlos kļūt par RTU Absolventu asociācijas biedru»


Bet, ja vēlies izmantot RTU AA biedra īpašās privilēģijas, veic biedra naudas maksājumu, kas ir 20 EUR gadā (jaunajiem absolventiem, kas šogad absolvējuši RTU, biedra nauda līdz gada beigām — 10 EUR) vai 355 EUR, iegūstot mūža biedra statusu un:

  • saņem atlaides no mūsu sadarbības partneriem;
  • apmeklē bez maksas (vai par pazeminātu maksu) RTU AA un RTU organizētos pasākumus;
  • izmanto dažādus īpašos piedāvājumus;
  • esi ar balsstiesībām biedrībā, kā arī ar tiesībām tikt ievēlētam RTU AA valdē.

Veic pārskaitījumu, izmantojot internetbanku,

VAI

lieto PayPal:

Vēlos būt RTU AA...

N.B. Ikvienam RTU AA jaunajam maksājošajam biedram (jaunais biedrs — tāds, kurš nekad agrāk nav bijis RTU AA maksājošais biedrs) piedāvājam bez maksas saņemt īpašu dāvanu no RTU AA — absolventa suvenīru komplektu (rektora parakstīts sertifikāts, kas apliecina iegūto izglītību + RTU absolventa nozīmīte). Ja vēlies izmantot šo iespēju, mirklī, kad esi veicis biedra maksu, aizpildi pieteikumu RTU absolventu suvenīru lapā sev vēlamajam suvenīram vai suvenīriem.


Aicinām uzņēmumus kļūt par korporatīvajiem biedriem, veicot korporatīvās biedra naudas ziedojumu RTU Absolventu asociācijai

Kā tas notiek? Uzņēmums, kurā strādā RTU absolventi, var nomaksāt biedra naudu par saviem darbiniekiem. Šī summa kļūst par ziedojumu RTU Absolventu asociācijas aktivitāšu īstenošanai, bet darbinieki saņem visas absolventu asociācijas maksājošo biedru priekšrocības. 

Ja esi RTU AA korporatīvā biedra darbinieks un arī RTU absolvents, tad iestājies asociācijā bez maksas, ar iespēju saņemt iepriekš uzskaitītās priekšrocības.

N.B. Reģistrējoties «RTUconnect» un aizpildot informāciju par sevi, norādi uzņēmumu, kurā strādā.

RTU AA korporatīvo biedru saraksts: Raute Oyj.


RTU Absolventu asociācijas statūti