RTU Robotikas kluba vizīte

Trešdien, 20. septembrī no plkst. 17.00 līdz 18.30 notiks vizīte RTU Robotikas klubā, kur būs iespēja ieraudzīt un uzzināt gan par aktuālajiem projektiem izstrādes procesā, piemēram, govju galda kārtotāju robotu, gan par līdz šim izstrādātajiem robotiem. Dalībnieki tiks iepazīstināti ar tehnoloģijām, iekārtām un izstrādes metodēm, kas ir pieejamas un tiek lietotas laboratorijā, kā arī ar izglītojošo darbu, ko veic Robotikas klubs.

RTU Robotikas klubs kopā ar Autonomu sistēmu laboratoriju un IKSA - Valsts nozīmes pētījumu centru veido vietu-, kur vienkopus darbojas zinātnieki, studenti un citi robotikas interesenti. Savstarpēji apmainoties ar zināšanām un izmantojot augošu instrumentu, materiālu un tehnoloģiju bāzi tiek radīti roboti, sākot no vienkāršiem sacensību robotiem, līdz daudzaģentu robotu sistēmām ar izmantošanas iespējām izglītībā, izklaidē, industrijā un citur.

  • Pasākuma vieta: Daugavgrīvas iela 2, Rīga, 238. kab. (uz durvīm uzrakstīts - VNPC centrs un Robotikas klubs);
  • Ekskursijas vadītājs: Kārlis Berkolds;
  • Vizītes ilgums: ~1,5h.

RTU Absolventu asociācijas (AA) biedriem un RTU darbiniekiem vizīte ir bez maksas. Citiem interesentiem noteikta pasākuma dalības maksa - 5 EUR ziedojuma apmērā, lai nodrošinātu RTU AA mērķu sasniegšanu.

REĢISTRĒŠANĀS