TEDxCERN runu tiešsaistes kopskatīšanās

Kronvalda bulvāris 1 - Kronvalda bulvāris 1, Centra rajons, Rīga
LV-1010, Latvija
E-pasts

Skaties 20. novembrī TEDxCERN runas tiešsaistē kopā ar sev līdzīgajiem RTU telpās, Kronvalda bulvārī 1, kur aizraujošā formātā noskaidrosim veidus, kā izprast fundamentālus izaicinājumus un atrast tiem risinājumus.

Šī gada TEDxCERN temats ir «Zilonis istabā» — koncepts, kas simbolizē acīmredzamu problēmu, kas bieži tiek ignorēta. Runās tiks aplūkoti dažādas jomas transformējoši zinātniski izgudrojumi, kas ietekmē pasauli, kurā mēs dzīvojam. Šajā kontekstā zilonis ir cilvēces likteņa nenoteiktība — kurp mēs ejam? Vai mēs iznīcināsim sevi? Vai mēs radīsim jaunus pašus? To mums pavēstīs 14 runātāji, stāstot par pretrunām un izaicinājumiem tādās aktuālās zinātnes jomās kā biotehnoloģijas, mākslīgais intelekts un sociālie mediji.

Pirms TEDxCERN tiešraides interaktīvas viktorīnas formātā ikvienam būs iespēja uzzināt, kas ir CERN. Savukārt tiešsaistes pārtraukumā, kamēr runātāji Šveicē dzers kafiju, arī mēs baudīsim uzkodas un diskusiju, kurā trīs universitāšu absolventi dalīsies iespaidos, veicinot klātesošo sarunas un viedokļu apmaiņu. Arī pēc pasākuma apmeklētāji aicināti neizklīst un vēl nedaudz uzkavēties, lai pie vīna glāzes, draudzīgā gaisotnē apspriestu redzēto un dzirdēto.

TEDxCERN runu kopskatīšanās pasākumu organizē RTU Absolventu asociācija sadarbībā ar Latvijas Universitātes absolventu klubu un Rīgas Stradiņa universitātes Absolventu asociāciju.

Ieeja: bez maksas.

TEDxCERN tiešraide un interaktīvā viktorīna būs angļu valodā, bet diskusija — latviešu valodā.

Tā kā pasākuma dalībnieku skaits ir ierobežots, lūdzam reģistrēšanos pasākumam neatlikt uz pēdējo brīdi.

Publiskā pasākuma norise tiks fotografēta un filmēta. Foto un video materiāli tiks apstrādāti un izmantoti publicitātes nolūkos. Atrodoties pasākuma vietā, Tu apliecini, ka esi informēts un Tev nav iebildumu, ka tiec fotografēts(-a), filmēts(-a) un iekļauts(-a) pasākuma atskata audio un/vai vizuālajos materiālos, kas tiks publicēti RTU, LU un RSU informatīvajos kanālos.

Visi datumi

• 2018-11-20 14:30 - 21:00