Ekskursija uz LU Akadēmiskā centra Zinātņu māju

promo_LU
Kategorija
Uzņēmumu vizītes
Datums
2019-03-12 17:00 - 18:30
Vieta
LU Akadēmiskā centra Zinātņu māja - Jelgavas iela 3, Rīga

12. martā plkst. 17:00 aicinām apmeklēt šogad atklāto LU Akadēmiskā centra Zinātņu māju.

Zinātņu mājā izbūvētas modernas 78 zinātniskās un mācību laboratorijas, kurās tiks izvietotas gan esošās, gan iegādātas jaunas augsta līmeņa iekārtas. Modernie darba apstākļi veicinās jaunu un spējīgu zinātnieku piesaisti darbam vietējās zinātniskajās institūcijās, kā arī palīdzēs pētniecības darbam piesaistīt ārvalstu pētniekus un ekspertus.

Jaunā ēka ir veidota pēc viedās mājas darbības principiem ar augstu energoefektivitāti. Tās būvniecība tika uzsākta 2017. gada vasarā un noslēdzās 2018. gada decembrī.

Zinātņu mājas telpu kopējā platība sasniedz 20 tūkstošus kvadrātmetru. Tajā ir iespēja uzņemt līdz 2000 studentu, kā arī izveidotas darba vietas 450 zinātniskajiem un akadēmiskajiem darbiniekiem. Ēkas kopējās izmaksas sasniedz ap 36 miljoniem eiro, no kurām būvniecības izmaksas veido 27,3 miljonus eiro un zinātnes, un studiju vajadzībām nepieciešamā aprīkojuma un iekārtu iegāde – ap 9 miljoniem eiro.

Adrese: Rīga, Jelgavas iela 3.

Ekskursiju vadīs RTU absolvente Vita Polkovņikova, kura kā arhitekte vadīja projekta izstrādi.

Tā kā dalībnieku skaits ir ierobežots, reģistrējies savlaicīgi, «RTUconnect» vietnes pasākumu sadaļā atzīmējot «Pievienoties».

SAITE UZ REĢISTRĀCIJU

RTU Absolventu asociācijas biedriem, kas veikuši biedra maksu, un RTU darbiniekiem ekskursija ir bez maksas. Citiem interesentiem noteikta dalības maksa 5 EUR ziedojuma apmērā, lai nodrošinātu RTU Absolventu asociācijas mērķu sasniegšanu.

Publiskā pasākuma norise tiks fotografēta. Foto materiāli tiks apstrādāti un izmantoti publicitātes nolūkos. Atrodoties pasākuma vietā, Tu apliecini, ka esi informēts un Tev nav iebildumu, ka tiec fotografēts(-a) un iekļauts(-a) pasākuma atskata vizuālajos materiālos, kas tiks publicēti RTU informatīvajos kanālos.

 
 

Visi datumi

  • 2019-03-12 17:00 - 18:30

Uztur iCagenda