Uzņēmuma vizīte uz SIA «Severstal Distribution»

Severstal_1000px
Kategorija
Uzņēmumu vizītes
Datums
2018-11-29 15:00 - 17:00
Vieta
SIA «Severstal Distribution» - Starta iela 13, Vidzemes priekšpilsēta, Rīga
LV-1026, Latvija
E-pasts
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

!!! Reģistrācija pasākumam slēgta !!!

2018. gada 29. novembrī Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Absolventu asociācija sadarbībā ar SIA «Severstal Distribution» aicina RTU Mašīnzinību, transporta un aeronautikas fakultātes (MTAF) un Inženierekonomikas un vadības fakultāte (IEVF) pēdējo kursu studentus apmeklēt uzņēmuma ražotni, kā arī iepazīties ar uzņēmumu un tā piedāvātajām iespējām.

Studentiem vizītes pirmajā daļā būs iespēja speciālistu pavadībā apskatīt uzņēmuma ražotni un uzdot sev interesējošos jautājumus. Vizītes otrajā daļā tiks prezentēts uzņēmums, klātesošos iepazīstinot ar uzņēmuma daudzpusīgajām iespējām.

Apmeklējot pasākumu, jāņem vērā speciālistu teiktais par atrašanos ražotnē. Tostarp, atrodoties ražošanas telpās, jāievēro obligāta prasība — jābūt uzvilktam pilnam individuālās aizsardzības komplektam (apavi, halāts, ķivere, aizsargbrilles un ausu aizbāžņi), ar kuru vizītes dalībnieki tiks nodrošināti.

Uzņēmuma teritorijā fotografēt un filmēt nav atļauts.

Lai arī prioritāte šī pasākuma apmeklēšanai ir RTU MTAF un IEVF studentiem, iepriekš reģistrējoties, gaidīti arī citi interesenti.

«Severstal Distribution» uzņēmumu grupa ir viens no lielākajiem metāla produkcijas piegādātājiem Ziemeļeiropā. Pamata tirgi ir Baltijas valstis, Somija, Zviedrija, Vācija, Polija, Čehija, Slovākija un citas ES valstis. «Severstal Distribution» uzņēmumu grupa piedāvā klientiem plaša klāsta metāla produkciju, kā arī dažādus risinājumus metāla apstrādes sfērā, loģistikā, finansēs utt.

Latvijā izvietotais uzņēmums «Severstal Distribution» ir lielākais metālapstrādes uzņēmums Baltijas valstīs. Tā ir vienīgā cauruļu ražošanas rūpnīca reģionā, kura ražo plānsienu caurules — konstrukcijas un ūdens un gāzes vadu. Uzņēmuma metāla servisa centrs nodrošina tērauda ruļļu pārstrādi — ražo lentu, loksni un blanku. 2014. gadā uzņēmumā tika uzstādīts jauns aprīkojums, kurš nodrošina augstas kvalitātes lokšņu ražošanu līdz 12 mm. Pēc 2017. gada rezultātiem distribūcijas tīkla uzņēmumu pārdošanas apjoms sastādīja 1,75 miljonus tonnu. Saražotas pērn tika 346 000 tonnas materiālu. Šogad Latvijā bāzētais uzņēmums vien distribūcijas tīklam jau ir pienesis vairāk nekā 1 miljonu pārdotu tonnu.

 
 

Visi datumi

  • 2018-11-29 15:00 - 17:00

Uztur iCagenda