Let’s create global start-ups together: Info Session

 Reģistrācija slēgta
Kategorija
Kursi & semināri
Datums
2018-04-04 17:00 - 18:00
Vieta
RTU Rīgas Biznesa skola - Skolas iela 11, Centra rajons, Rīga
LV-1010, Latvija
Tel.
67089800
E-pasts
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Vēlies izveidot pats savu start-up? Pievienojies – mēs Tev iedosim ideju un palīdzēsim to realizēt!

Atnāc uz Commercialization Reactor 12th Ignition Event, Deep Tech Atelier konferences laikā (13. līdz 14. aprīlis).

Tieši tā, Commercialization Reactor Tev burtiski iedos inovatīvāko tehnoloģiju un palīdzēs attīstīt pasaules līmeņa augsto tehnoloģiju jaunuzņēmumu! Un tas pilnīgi par velti - Tev tikai jāiegulda savs laiks un pūles, kamēr sākumā vari paturēt esošo darbu un saistības!

Kā tas darbojas?

  1. Apmeklē informatīvo sesiju (plkst. 17.00, 4. aprīlī, Riga Business School, Skolas ielā 11) un uzzini visu par Commercialization Reactor un "Ignition Event".
  2. Pievienojies "Commercialization Reactor 12th Ignition Event", kas norisināsies no 13. līdz 14. aprīlim. Šī pasākuma laikā potenciālie uzņēmēji (varbūt Tu!?) tiek aicināti noskatīties 12 iepriekš atlasītu pasaules līmeņa zinātnieku prezentācijas par inovācijām, kas paredzētas komercializēšanai. Commercialization Reactor rīko arī "matchmaking"  - komandas veidošanas procesu, kas noslēdzas ar katras komandas pirmo mini biznesa prezentāciju ("mini-pitch").
  3. Nākošie soļi: komandas izveide, mentorings, akselerācija un līdz pat 300 000 EUR lielas investīcijas labākajās komandās!

Šogad "Commercialization Reactor 12th Ignition Event" norisināsies Magnetic Latvia tehnoloģiju konferences "Deep Tech Atelier" ietvaros.  Tā ir starptautiska divu dienu konference, kas ne tikai nodrošinās domu un ideju apmaiņu ar nozares pārstāvjiem, bet arī sniegs iespēju strādāt praktiski un kopā ar tehnoloģiju autoriem izveidot zinātnisko start-up komandu.

Pasākumu rīko Latvijas Investīcīju un Attīstības Aģentūra sadarbībā ar Commercialization Reactor.

Informatīvās sesijas un pārējo minēto pasākumu darba valoda ir angļu!

Uzzini vairāk par "Commercialization Reactor 12th Ignition Event".

Reģistrē savu dalību un uzzini vairāk par "Deep Tech Atelier" konferenci.

 
 

Visi datumi

  • 2018-04-04 17:00 - 18:00

Dalībnieku saraksts

 Nav dalībnieku 

Uztur iCagenda