Ekskursija uz atjaunoto VEF Kultūras pili

RTU Absolventu asociācija organizē ekskursiju uz VEF Kultūras pili pēc tās atjaunošanas. Pasākuma laikā tā apmeklētājiem būs iespēja apmeklēt visas VEF Kultūras pils telpas (lielā zāle, kamerzāle, aktieru un mēģinājumu telpas). 

Ekskursiju vadīs VEF Kultūras pils pārstāve, kā arī pasākumā piedalīsies atjaunošanas darbu ģenerāluzņēmējs SIA "Velve", kura pārstāvis mūs iepazīstinās ar veiktajiem atjaunošanas darbiem un to norisi.

VEF Kultūras pils ir viena no plašākajām koncertu un pasākumu vietām Rīgas klusajā centrā. Ēka celta 1960. gadā kā kultūras centrs, un joprojām sekmīgi pilda šīs funkcijas, saglabājot vēsturiskās vērtības, bet vienlaikus meklējot arvien jaunas, radošas un mūsdienīgas formas kultūras un mākslas izpausmēm. Jāpiemin arī tas, ka VEF Kultūras pils vēsturiskā nozīme cieši saistāma ar Latvijas fenomenu – "Valsts Elektrotehnisko Fabriku" jeb VEF, kas savos plaukuma gados bija viens no ievērojamākajiem ražošanas un inovāciju uzņēmumiem. No šī uzņēmuma arī vēsturiski mantots VEF Kultūras pils nosaukumā ietvertais saīsinājums – VEF.

RTU AA biedriem un RTU darbiniekiem ekskursija ir bez maksas. Citiem interesentiem noteikta dalības maksa 5 EUR ziedojuma apmērā, lai nodrošinātu RTU AA mērķu sasniegšanu.

Neatliec reģistrāciju (https://ej.uz/VEF_Kulturas_pils_12_04) uz pēdējo mirkli, jo maksimālais dalībnieku skaits ir 25.

Tiekamies 12. aprīlī VEF Kultūras pilī!