RTU Absolventu asociācija viesojas LNT (FOTO)

Trešdienas rīts daļai RTU absolventu sākās agri ar pulcēšanos centrālajā Modern Times Group (MTG) TV Latvia ēkā, kur vienkopus atrodas Latvijas Nacionālās televīzijas (LNT) un TV3 studijas, kā arī viens no nozīmīgākajiem Ziemeļeiropas raidīšanas centriem. LNT ziņu moderatora Mārtiņa Dauguļa vadībā 23. novembrī ekskursijas dalībnieki iepazina LNT jaunizveidotās studijas darbu no kameru otras puses.

Vizītes laikā RTU absolventi guva plašāku ieskatu tieši LNT tehniskajā darbībā, kā arī, pateicoties ekskursijas vadītāju atraktivitātei, uzzināja studijas darbinieku pieredzi dažādos kuriozos un nestandarta situācijās. Īpaša bija iespēja redzēt darbībā MTG Raidīšanas centru, kas translē vairāk kā 40 satelītkanālus uz 40 pasaules valstīm.

Saistībā ar šī centra darbību klātesošie uzdeva visvairāk jautājumu. Kā jau rakstījām iepriekš, šogad vairāku mēnešu garumā norisinājās LNT studijas pārvākšanās no Elijas ielas Rīgā uz jaunajām telpām MTG TV Latvia mītnē Rīgas Industriālā parka teritorijā – Dzelzavas ielā. Lai to veiksmīgi paveiktu, tika piesaistīti inteliģento inženiertehnisko risinājumu jomas speciālisti jaunas serveru telpas izbūvē un infrastruktūras izveidē. MTG TV Latvia pārstāv televīzijas kanālus TV3, LNT, TV6, Kanāls 2, radio Star FM, lielāko Latvijas video portālu TVPlay un ziņu un izklaides portālu Skaties.lv.