Ekskursija uz RTU Dizaina fabriku

Tel.
E-pasts
Mājas lapa

"RTU Dizaina fabrika" darbu uzsākusi 2014. gada oktobrī ar laboratorijas – "the LAB" atklāšanu. Tā ir atvērta tipa laboratorija, kurā RTU studentiem, darbiniekiem un zinātniekiem ir iespēja materializēt savus izgudrojumus, izmantojot 3D printēšanas tehnoloģiju sniegtās iespējas.

"the LAB" ir aprīkota ar vairākiem 3D printeriem, kas nodrošina ātru un precīzu objektu izgatavošanu. Pateicoties materiālu straujajai attīstībai, iespējams izgatavot ne tikai demonstrācijas modeļus, bet arī pilnībā funkcionālus izstrādājumus.

"RTU Dizaina fabrikas" mērķis ir veicināt studiju un zinātnisko pētījumu starpdisciplinaritāti, nodrošināt ilgtspējīgu inovāciju attīstību, kā arī izveidot uzticamu saikni ar uzņēmējiem. Šie mērķi tiek sasniegti caur studiju kursu "Jaunu produktu dizains un attīstība", kur studenti strādā pie jaunu produktu izveides sadarbībā ar Latvijas uzņēmumiem, kā arī organizējot 3D printēšanas seminārus "Meetup" kustības ietvaros.

Pasākums ir bez maksas un tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

Visi datumi

• 2017-09-27 17:00 - 18:30