Otrdien, 22. novembrī no plkst. 13.00 līdz 15.00 aicinām nozares speciālistus un studentus apmeklēt lekciju un radošo darbnīcu “Ceļu seguma monitorings”. Lekcija angļu valodā notiks RTU Zinātniskajā bibliotēkā, Paula Valdena ielā 5, 5. stāvā. Darbnīcā var piedalīties jebkurš interesents.

Radošā darbnīca «Ceļu seguma monitorings» tiek organizēta, lai palīdzētu ceļu uzturētājiem nodrošināt labus braukšanas apstākļus, samazinot izdevumus un kaitējumu videi.

Darbnīcas mērķis ir iepazīstināt ar ceļu seguma stāvokļa uzraudzīšanas tehnoloģiskajiem risinājumiem, dalīties ar ceļu uzturētāju līdzšinējo pieredzi, sniegt praktiskus ieteikumus ceļa stāvokļa monitoringā, kā arī atbildēt uz jautājumiem par ceļu un laikapstākļu monitoringu.

Radošo darbnīcu organizē RTU Biznesa un inovāciju departaments (RTU BID) un uzņēmums “G. Lufft Mess – und Regeltechnik GmbH”. Lekciju angļu valodā vadīs Svetlana Kuzmina. Šī ir jau otrā lekcija RTU BID aizsāktajā semināru ciklā, un arī turpmāk plānots organizēt līdzīgus pasākumus.

Pieteikšanās un papildu informācija: Santa Puškarjova, e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.