Atskats uz uzņēmuma SIA "Vizulo" vizīti

Novembra sākumā RTU Absolventu asociācija viesojās LED apgaismes līdzekļu ražotāja SIA "Vizulo" rūpnīcā Iecavā, kur redzējām, kā mūsdienīgos apstākļos tiek izstrādāti un ražoti dažāda veida LED gaismekļi.

Uzņēmums lepojas, ka tam šobrīd jau ir klienti 28 valstīs, tostarp Kuveitā, kur uzņēmuma LED gaismas uzstādītas F1 trasē, kā arī nozīmīgs projekts tiek īstenots kādā Francijas slēpošanas trasē, kur tiks uzstādīti līdz šim jaudīgākie uzņēmumā ražotie LED gaismekļi, kuru jauda sasniedz 700 vatu.

Ekskursijas laikā uzzinājām arī par ražošanas procesiem un tehnoloģijām, ko izmanto SIA "Vizulo". Piedāvājot pilnu produkta attīstīšanas ciklu, uzņēmums izstrādā klientiem nepieciešamos produktus un veic gaismas plānošanas aprēķinus, ražo nepieciešamos LED gaismekļus, organizē to tirdzniecību, seko līdzi elektroenerģijas patēriņam un CO2 samazinājumam lielajos projektos.

Īpašu paldies sakām SIA "Vizulo" ražošanas daļas vadītājai Andrai Zvirbulei par ekskursijas vadīšanu un atbilžu sniegšanu uz interesentu jautājumiem!