Skvoša vakars (dalībniekiem ar priekšzināšanām spēlē)

 Reģistrācija slēgta
 
12
Kategorija
Alumni sporto
Datums
2018-03-15 18:00 - 20:00
Vieta
Pepsi Centrs - Uzvaras bulvāris 10, Zemgales priekšpilsēta, Rīga
LV-1048, Latvija
Tel.
67089037
E-pasts
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājas lapa

Š. g. 15. martā aicinām apmeklēt RTU Absolventu asociācijas skvoša vakaru, kura laikā ikviens interesents (ne tikai RTU absolventi) varēs iepazīt šo azartisko, dinamisko un vienlaikus arī intelektuālo sporta veidu.

Neskatoties uz to, ka fiziskā slodze, spēlējot skvošu, ir divas līdz trīs reizes lielāka nekā tenisā, ar šo sporta veidu var sākt nodarboties jebkurā vecumā, attīstītot izturību un kustību koordināciju. Jo galvenais ir motivācija un vēlme sportot.

Norises vieta un laiks: "Pepsi Centrs" (iepriekš "Zelta Boulings"), Uzvaras bulvāris 10, Rīga, no plkst. 18.00 līdz 20.00 (uz norādīto sākuma laiku dalībniekiem jau jābūt gataviem sākt spēli).

Viss spēlēšanai nepieciešamais ekipējums tiks izniegts uz vietas. Līdzi jāņem tikai sporta tērps un apavi, kā arī dvielis.

Dalības maksa: 8 EUR. 

Neatliec reģistrāciju uz pēdējo mirkli, jo maksimālais dalībnieku skaits ir 12!

N.B. Šajā pasākumā, kas ir dalībniekiem ar priekšzināšanām skvošā, nepiedalīsies treneris. Ja Tev līdz šim nav bijusi saistība ar skvoša spēli, tad piesakies pasākumam 22. martā, kad trenera vadībā notiks skvoša iepazīšanās vakars dalībniekiem bez priekšzināšanām, kura laikā tiks sniegta arī iekšējā instruktāža.

Atskats uz RTU Absolventu asociācijas iepriekšējo organizēto skvoša vakaru.

 
 

Visi datumi

  • 2018-03-15 18:00 - 20:00

Dalībnieku saraksts

Anonymous (5)
Anonymous (2)
Anonymous (1)
Anonymous (1)
Anonymous (2)
Anonymous (1)

Uztur iCagenda