RTU Robotikas kluba vizīte

Kategorija
Alumni @ labs
Datums
2017-09-20 17:00 - 18:30
Vieta
238. kab. (uz durvīm uzrakstīts - VNPC centrs un Robotikas klubs) - Daugavgrīvas iela 2, Zemgales priekšpilsēta, Rīga
LV-1048, Latvija
Tel.
67089893
E-pasts
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
Mājas lapa

RTU Robotikas klubs kopā ar Autonomu sistēmu laboratoriju un IKSA - Valsts nozīmes pētījumu centru - veido vietu, kur vienkopus darbojas zinātnieki, studenti un citi robotikas interesenti. Savstarpēji apmainoties ar zināšanām un izmantojot augošu instrumentu, materiālu un tehnoloģiju bāzi tiek radīti roboti, sākot no vienkāršiem sacensību robotiem, līdz daudzaģentu robotu sistēmām ar izmantošanas iespējām izglītībā, izklaidē, industrijā un citur.

Vizītē būs iespēja ieraudzīt un uzzināt gan par aktuālajiem projektiem izstrādes procesā, piemēram, govju galda kārtotāju robotu, gan par līdz šim izstrādātajiem robotiem. Dalībnieki tiks iepazīstināti ar tehnoloģijām, iekārtām un izstrādes metodēm, kas ir pieejamas un tiek lietotas laboratorijā, kā arī ar izglītojošo darbu, ko veic Robotikas klubs.

Pasākums ir bez maksas un tiek līdzfinansēts Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Sabiedrības integrācijas programmas ietvaros.

 
 

Visi datumi

  • 2017-09-20 17:00 - 18:30

Uztur iCagenda